Odpust parafialny - ku czci św. Piusa X papieża

Dzisiaj w naszej Parafii obchodzimy odpust ku czci św. Piusa X papieża. Cieszymy się i radujemy ze wstawiennictwa za Naszą Wspólnotę u Boga św. Piusa X, człowieka wielkiej wiary i szacunku do Najświętszej Eucharystii. Pragniemy od Niego uczyć się takiej postawy aby w centrum naszego życia był obecny zawsze Jezus który przychodzi do nas we Mszy św. Witamy i pozdrawiamy wszystkich Gości którzy przybyli na nasz odpust, a wśród nich Ks. Dr Roberta Sadlaka.
Podziękowania także wszystkim którzy postarali się o przygotowanie dzisiejszej uroczystości, wszystkim zaangażowanym w liturgię i procesję - Bóg zapłać!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ HISTORIĘ ŚW. PIUSA X

Bierzmowanie terminy

Godziny Mszy św.

W dni powszednie:
codziennie o godzinie, 7.30 z wyjątkiem czwartku,
oraz 18.00 z wyjątkiem poniedziałku, środy

W niedzielę:
18.00 (sobotni wieczór)
7.30, 10.00, 11.30, 16.00
8.45 w jęz. Niemieckim
( co drugi tydzień)

Nieszpory: 15.15

Gazetka Parafialna