Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. Bogdana Wegrzyna

W niedzielę 05 maja 2019r o godz. 10.00 ksiądz Bogdan Wegrzyn sprawował dziękczynną Mszę św. w naszym kościele parafialnym z okazji Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa. Podczas Mszy św. dziękował Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi za sakrament kapłaństwa oraz modlił się o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii. Przedstawiciele parafii na czele z księdzem Proboszczem złożyli księdzu Bogdanowi serdeczne życzenia jubileuszowe. Do uroczystej oprawy włączyła się nasza schola oraz chór. Na tę okoliczność został zamówiony przez ks. Proboszcza Jerzego cudowny jubileuszowy baner. Dekorację kwiatową w sposób artystyczny wykonała najlepsza z dekoratorek kwiatowych p. Maria Pietraszewska.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE MSZY ŚWIĘTEJ JUBILEUSZOWEJ

Mamy nadzieję że uroczystość jubileuszowa w rocznicę święceń kapłańskich przyczyni się do budzenia powołań do służby Bożej w diecezji opolskiej.
Czcigodny Księże Jubilacie:
W 25 rocznicę święceń kapłańskich pragniemy w imieniu wspólnoty parafialnej złożyć gorące życzenia: niech Bóg Ojciec Cię pobłogosławi, obdarzy dobrym zdrowiem, radością. Chrystus Odwieczny Kapłan, któremu kiedyś zaufałeś niech sprawi, aby miłość wypełniała Twe serce, Duch Święty niech opromienia Cię swoim światłem i daje siły na każdy dzień trudnej pracy kapłańskiej. Niepokalane Serce Maryi niechaj Ci będzie ucieczką i drogą, którą zaprowadzisz innych do Boga. Życzymy pogody ducha, ludzkiej życzliwości, szczęścia. Szczęść Boże na dziś, jutro, na każdy dzień.

Nasze konto bankowe

Plakaty
Godziny Mszy św.

W dni powszednie:
codziennie o godzinie, 7.30 z wyjątkiem czwartku,
oraz 18.00 z wyjątkiem poniedziałku, środy

W niedzielę:
18.00 (sobotni wieczór)
7.30, 10.00, 11.30, 16.00
8.45 w jęz. Niemieckim
( co drugi tydzień)

Nieszpory: 15.15

Gazetka Parafialna