Pielgrzymka dzieci naszej parafii do Częstochowy

Dnia 23 września 2017r.,odbyła się zaległa pielgrzymka dzieci naszej parafii do Częstochowy. Była to nagroda za pilne uczestnictwo w Mszach Roratnich w ubiegłym roku.
Punktualnie o godz.8.00 najmłodsi parafianie wraz z opiekunami wyruszyli z modlitwą na ustach,w stronę Jasnej Góry. Po dotarciu na miejsce każdy ze swymi intencjami, pokłonił się Najświętszej Panience uczestnicząc w uroczystej Mszy Świętej.Mimo deszczowej pogody odwiedzaliśmy najważniejsze punkty tego Świętego miejsca-Skarbiec,Arsenał i Muzeum 600-lecia,oraz Bastiony na których znajdują się między innymi :armaty broniące Jasnogórskiej Twierdzy w czasach wrogich najeźdźców oraz pomnik św.Jana Pawła II. Wokół klasztoru rozciąga się Droga Krzyżowa z pięknymi drewnianymi rzeźbami z początku XXw. Na koniec większość zakupiła pamiątki ,które będą przypominać o tym szczególnym miejscu. Napełnieni łaskami oraz błogosławieństwem Matki Bożej szczęśliwie powróciliśmy do swych domów. Mamy nadzieję że to nieostatnia pielgrzymka dla dzieci naszej parafii i ich rodzin.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIELGRZYMKI

Nasze konto bankowe

Plakaty


Godziny Mszy św.

W dni powszednie:
codziennie o godzinie, 7.30 z wyjątkiem czwartku,
oraz 18.00 z wyjątkiem poniedziałku, środy

W niedzielę:
18.00 (sobotni wieczór)
7.30, 10.00, 11.30, 16.00
8.45 w jęz. Niemieckim
( co drugi tydzień)

Nieszpory: 15.15

Gazetka Parafialna