Parafia Piusa X i Marii Goretti

W KĘDZIERZYNIE - KOŹLU

Kiermasz parafialny - 30lecie poświęcenia kościoła

22 października tydzień po zakończeniu Misji Parafialnych obchodziliśmy Kiermasz 30 rocznicę poświęcenia naszego kościoła. W czasie uroczystości ks. Prob. Jerzy Pawlik poświęcił nowy witraż św. Anny na chórze naszego kościoła. Mszę św. Uświetnił chór i orkiestra z Kędzierzyna-Koźla „Kandersino” pod dyrekcją Gotfryda Włodarza. Dzieci zaś z naszej szkoły przygotowały prace na konkurs pt. Mój kościół parafialny. Pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna z klasy 4, drugie miejsce praca Oliwii z klasy 3, a trzecie miejsce praca dzieci Ani i Marysi z klasy 4 i 3. Wyróżniona została praca Adama z klasy I.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI KIERMASZU NASZEJ PARAFII

 

Gazetka Parafialna

Nasze konto bankowe

Plakaty